2017

Šťastný Nový rok!

Je to tady zase. Všude ohňostroje, vystrašená zvířata, opilci a prst vedle prstu. Omlouvám se, že to píšu takhle, ale je tomu tak. Silvestr není zrovna můj oblíbený den v roce, poslední den v roce, ale snažím se to brát i za ten lepší konec.

Když jsme seděli u televize a zbývala už jen poslední minuta v roce 2016, přišlo mi, jako by to celé bylo včera. Letí to neskutečně rychle, jako lidé, ti také pořád někam spěchají. Proto doufám, že jsi se aspoň o svátcích a v posledním dni v roce zastavil.

Pro mě byl rok 2016 dobrý rok. Kolem sebe slyším více negativních ohlasů, ale jaký si ten rok uděláme, takový bude. Zároveň s tím ale nesouhlasím. Když ti do tvého života, do tohoto roku, přijde něco, co bys nečekal, může se ti vše zbořit jako domeček z karet. Pak už nebylo jen na tobě, jaký si uděláš tento rok.

Tento rok byl opravdu… zlomový. Poznala jsem nové tváře, naopak i o nějaké přišla. Chtěla bych znát příčinu toho, proč už to mezi námi není jako dřív, ale bohůžel jsem se jí zatím nedočkala. Asi jsme se pouze změnili, jak to tak bývá.

V tomto roce jsem si pořádně uvědomila, co chci dělat. Uvědomila jsem si, čeho chci dosáhnout. Můžu říct, že moje sny a cíle nejsou zrovna nejdosažitelnější, ale když za něčím opravdu jdete, dosáhnete toho.

Tomu věřím. 

Moje mamka říká, že Silvestr je jako válka, jednoduše řečeno. Ale je to vlastně pravda.
Lidé v tento den mají možnost střílet dělbuchy, ubližovat si, končit bez jedné nohy v nemocnici, a tak dále..
Mám ráda ohňostroj, vypadá to krásně, ale možná bych si dokázala představit i jiné a hezčí oslavování dalšího roku.

Doufám, že bude pro tebe rok 2017 dobrým rokem. Přeju ti, ať se plní tvá přání a ať jsou kolem tebe jenom ti, které máš rád.
Také doufám, že my všichni, jako lidstvo, vstoupíme do šťastné éry, kde nebude závist a zlost.

To byl dobrý vtip, že? Zpátky do reality.


We gotta, gotta carry on.

(Článek si přečetlo celkem 423 čtenářů, 1 dnes)
  • Teri Grimes

    Jak už jsem jednou na svém blogu zmínila… Tento rok beru, jako veliké ponaučení a uvědomění si. Souhlasím s tvým názorem. Nikdo nemůže ovlivnit, jaký ten rok bude. Nevíme, co se stane, každý den se může něco zvrtnout, něco zásadního pokazit. Ale můžeme ovlivnit to, jak se k té situaci zachováme. Dokud budou lidé, tak bude i nenávist a zlost. Vše je lidmi. Přeji ti úspěšný rok 2017. Jdi za svými sny naplno, jak říkáš a nenech se odradit nepřejícími a závistivými lidmi. Naopak se drž poctivých a srdečných lidí, protože těch je jako šafránu.!