Fall in love

Září. Říjen. Listopad. Podzim.

Žádné depky,ochlazující déšť a teplé svetry. Takhle vidím podzim já. Já osobně jsem alergická na věty jako…

,,Podzim je tak depresivní. Přichází podzim,to budou depky. Chci jenom teplo. To teplo mě už štve.“

Nedokážu si představit po celý rok jedno roční období. Samé teplo nebo samou zimu. Každé roční období má něco do sebe a je třeba si ho vychutnat. Řeči okolo podzimní špatné nálady.. Špatnou náladu můžete mít kdykoli. V létě,o Vánocích,na Velikonoce,na narozeniny. Když budete brát podzim jako depresivní období,kdy je vše kolem vás temné,špatnou náladu mít budete. Lepší je,když se díváte na vše z toho lepšího konce. Pro někoho je možná podzim opravdu špatné období,ale někteří si to jen uměle přivolávají,nejen u podzimu.

Déšť jsem dřív nesnášela. Teď jsem ale názor změnila. Sama nevím proč,asi se snažím ve všem hledat jen to dobré. Nevadí mi,když jdu deštěm bez deštníku. Spoustu lidí vám řekne ,,Vždyť jsi neměla ráda déšť?“ nebo ,,Vždyť jsi nechtěla nosit roztrhané kalhoty?“ Názory se mění. Stále jdeme dál a poznáváme nové věci. Musíme chápat změny názorů,mít jeden a ten samý názor také není nejlepší. Já jsem neměla ráda rap,The Beatles,déšť,oranžovou barvu a smaženici. Tohle všechno mám teď ráda.

Podzimní naladění

Pokud se chcete naladit na halloweenskou a podzimní atmosféru,doporučuji Dýňový svět v Golčův Jeníkov. Muselo to majitelům dát opravdu velikou práci. Foťák jsem nepustila z rukou.

Pumpkin Spice Frappuccino a čaje. Jedna báseň!

O Pumpkin Spice Frappuccinu/Latte každý z vás určitě slyšel. Starbucks není nejlevnější  kavárna,ale dát si právě tohle jedno kafčo snad nikoho nezabije. Pokud chcete něco levnějšího,CrossCafe dělá cappuccino s perníkovou příchutí. Je to už trochu vánoční,ale s jablečným koláčem.. Lost words. Poslední návrh-Sedněte si místo kavárny doma s dekou,knížkou a čajem. ♥

Příroda a přátelé.
Škola a zájmy mě o můj volný čas docela připravují. Cesty vlakem a odpolední pauzy-škola je hned lepší. Jak říkám,hledám ve všem hlavně to dobré. S holkami,4ZL,vždycky maximálně využijeme pauzu. Nedávno jsme jely do Jiráskových sadů. Do focení jsme se zažraly,začaly dělat blbosti a neměly pojem o čase. Na třídní focení jsme bleskově doběhly,tak si představte,jak ta fotka bude asi vypadat. My vždycky něco pokazíme.
Jako poslední-hudba.
The Lumineers mi připomínají podzim. Nevím proč,ale je tomu tak. Pokud je neznáte,poslechněte! V listopadu jsou u nás v Praze,docela pláču.

Užívejte si podzim a nasaďte úsměv.

We gotta, gotta carry on. 

(Článek si přečetlo celkem 490 čtenářů, 1 dnes)
 • Petra Malíková

  Podzim je moje nejoblínenější roč. období,skvěle so fotí fotky!:) Článek byl skvělý,ať se ti daří,Jani:)

 • Michaela

  Krásný článek a fotky, vše plné inspirace. 🙂 Máš moc hezký blog, Jani. Těším se na další a další články. Držím ti palce! 🙂

  • Jana Bednářová

   Děkuju moc!:)

 • Nikola

  Krásně píšeš i fotíš <3

 • Andrea Zabloudilová

  Moc se mi libí tvoje nápady,máš moc pěknou tvorbu jak tady na blogu tak i na youtubu. Držím ti palce v dalších i menších úspeších 🙂

  • Jana Bednářová

   děkuju moc!