Léto odchází

V září bylo (nebo ještě bude?) větší teplo než za celý srpen. V učebnách si všichni utírali pod z čela a naše stehna byla přilepená k židli. Těšila jsem se,jak budu do školy už od září chodit v kalhotech a svetříku. Nakonec jsem musela většinu školních dnů odchodit v kraťasech,či v sukni,která se mi každou chvíli zvedala. Moje těšení  na chladné dny bylo každým dnem vetší a větší.
Za školou máme krásný park,kam jsme si s holkami při odpolední pauze chodily sednout. Počasí se mělo v následujích dnech zhoršovat,proto jsme si s Áďou (spolužačkou) řekly,že musíme jít fotit,než se nám počasí v následných dnech zvrtne v déšť a bude pozdě.
Můj blog je i o fotkách a tanci,tak si nesmím nechat ujít tu možnost,že zveřejněním první příspěvem s fotkami.

♥♥♥

Polovina fotek je v tanečním duchu. Na špičkách se učím teprve 2 měsíce a stát na nich do vyfocení všech fotek bylo docela náročné.
Tahle stěna je přmo dělaná na fotky na instagram. Mám hrozně ráda jednoduché fotky u nějakého přebarveného pozadí. Můžete si i všimnout,že oblečení k baletním špičkám je opravdu..netradiční. Tady je právě ten kontrast.

Při focení provazu na cestě jsem si šáhla do nečeho slizkého. Kousek přede mnou byla naštěstí voda,tak jsem si to běžela rychle opláchnout. Áďa měla i vlhčené ubrousky,což byla opravdu má záchrana. Nicméně,ruka mi strašně smrděla ještě dvě hodiny poté.

 

Projeďte galerii!

                      Nevím,co víc vám k fotkám říct. Den po vyfocení se počasí opravdu zhoršilo,u nás i pršelo. Ani nevíte,jak se těším na podzimní fotky mezi spadlým listím!

Sledujte Áďu na instagramu a podpořte ji ve focení! https://www.instagram.com/photosjiranova/

We gotta,gotta carry on. 

(Článek si přečetlo celkem 1 046 čtenářů, 1 dnes)
 • Petra Malíková

  Áďa je naprosto super fotografka,znám ji z ig.A ty jsi tak krásná,ty fotky se moc povedly!

 • Majda

  Na tvůj blog jsem dnes zamířila poprvé, a je to skvělé… z yt tě znám, a už tam si mi hrozně sympatická, a ani zde to není výjimka! 🙂 Když tak si pročítám tvé články, tak si úplně říkám, že v něčem hrozně s tebou soucítím :D. Nádherné fotky, máš super cit pro psaní, jen tak dál… 🙂

  • Jana Bednářová

   Děkuju moc!

 • Majda Putnova

  Ahoj, taky jsem se hrozne tesila na to podzimni pocasi. Miluju proste kdyz venku treba prsi a ja vecer sedim u horiciho krbu a ctu si. Fotky jsou na urovni uplne profesionalni fotografky! Vyřiď to Áde;).

  • Jana Bednářová

   Vyřídím! 🙂

 • Nikola

  Super blog! Sleduju tě na YouTube už asi od 3k . A musím říct ,že to psaní ti jde mnohem lépe (tím nechci říct ,že by ti točení nešlo,právě naopak) Musím pochválit vzhled i obsah blogu,píšeš fakt krásně! A ty fotky ? Nádhera ! Už se těším na další článek
  xoxo Nikča z http://fashionbloggern.blogspot.cz/?m=1

  • Jana Bednářová

   děkuju moc!