Můj nový blog

Ahooj!

Vítám vás tady na mém blogu a u mého úplně prvního příspěvku. Budu tady psát věci ze života,co jsem kdy navštívila,co se mi přihodilo,sdělovat vám své názory a sem tam přidám nějaké fotky,nebo článek,ohledně tance/knih.

Jak to začalo

V září to budou 2 roky,co jsem se přidala na youtube se svým kanálem,ale mluvení mi stále nejde. Všechny své myšlenky nedokážu předat tak dobře,jako když je napíšu. Už ve škole mě hodně bavilo psaní slohových prací a doma mám desítky sešitů,deníčků a knížek,kam jsem začala psát různé vymyšlené příběhy. Zkrátka,na papíře jsem jiná než před kamerou ( a to ani nemluvím o tom,jak komunikuji normálně v realitě). Když mám začít mluvit,aspoň polovinu řeknu úplně jinak,než vlastně chci. Pokud bych to ale měla napsat,předám to vždy tak,jak opravdu chci. A tak jsem si založila blog,kde budu psát to,co budu chtít.

Jak chci pokračovat

Příspěvek bych ráda přidávala pravidělně  každý týden,ale uvidíme,jak mi to čas dovolí. Doufám,že se vám to bude líbit a budeme si mít navzájem co sdělovat. Příště bych už taky chtěla mít nějaký svůj slogan na ukončení příspěvku,znáte to. Ještě bych chtěla poděkovat Táďovi (Tadeáš Kula),který celý tenhle blog realizoval. Pokud by někdo z vás také toužil po blogu (nebo nečem jiném)dle vašich představ,určitě dejte právě na něj!
Přežijte ve zdraví první školní dny a předem děkuji za jakékoli ohlasy.
Byee

(Článek si přečetlo celkem 1 633 čtenářů, 1 dnes)
 • Petra Malíková

  Džejnoo,tenhle blog je naprosto skvělej a je vidět,že ti psaní jde,pokračuj v tom,co máš ráda♥

  • Jana Bednářová

   Teprve začátek,ale už teď (žě mě někdo našel a tak) mě to moc potěšilo a děkuju ti! <3

 • Majda Putnova

  Hrozne me bavi tvuj blog! Je super ze se o tobe muzeme dozvedet i trochu vic. Rikala jsem si jak bylo na stredni a je super ze se s nami takhle podelis s nama o tom. Urcite z tebe musi byt spisovatelka, chtela bych si pak od tebe precist nejakou tu knihu:D.

  • Jana Bednářová

   Děkuju strašně moc!
   A kdo říká,že knížka není v procesu:D <3

 • Sára Horáková

  Krásný blog! Musím říct, že hned na první pohled mě donutil si ho celý přečíst. Na psaní máš fakt talent. Já sama mám taky problém s vyjadřováním, ale o to víc s tím, že jsem dost stydlivá co se týče seznamování, celkově potkání s lidmi se kterými jsem se dlouho neviděla. Psaní mě taky velmi baví, ale sama jsem měla spoustu blogů, které prostě nevydržely.
  O to víc se, ale věnuji tanci. Tančím už od 4 let scénický tanec a v budoucnu bych se jím chtěla zabývat, ale pořád ještě nevím… Baví mě, naplňuje mě a pomáhá mi se ,,vytančit“ z problémů, vzteku a starostí. Ale pořád si nejsem jistá, jestli je to to pravé. (Vím, že tohle by si měl člověk asi zjistit nejlíp sám).
  No.. sama nevím jak mám tenhle komentář ukončit… tak asi tím, že jsi skvělá, mám tě moc ráda a pokračuj v tom co tě baví! ♥♥♥ 🙂
  PS. Omlouvám se za nějaké pravopisné chyby, nejsem moc dobrá na češtinu :/
  Ahoj! ♥