Prkna, která znamenají svět

All the world’s a stage.

1.11.,v toto kouzelné datum,jsme měli představení Taneční říše Avatarů. Tohle představení bylo opakováno skoro o půl roku později, prvně jsme představení uvedli v květnu. Od té doby se odehrálo dost změn. Přišlo pár jiných (nových) tanečníků , herců a přidala se i jiná hudba. V termínu našeho představení to bylo přesně 15 let, co se právě tady, v Krušnohorském divadle v Teplicích, odehrálo představení Inferno. Mezi diváky byli i tanečníci, kteří dříve v tomto představení účinkovali. V závěru přišli za námi na parket, kde jsme stáli a tleskali všichni společně.
Vždy, když končí naše představení, slzy se mi derou do očí. Při tomto představení tomu nebylo jinak, bylo to snad ještě horší. Vidět kolem sebe lidi, kteří před lety stáli na tomto místě stejně, jako my.. Chtěla bych to někdy všechno zastavit.

Tancuji asi od svých 4 let, je tomu tedy 11 let. Tohle představení bylo zatím to nejlepší, které jsem kdy tančila. Parta lidí, kteří si rozumí a užívají si chvíle parketu stejně, jako vy. Teď se pár z nás rozpustí. Doufám, co nejdříve přijdeme s něčím novým, snad ještě lepším.

Ač už chci v životě dělat cokoli jiného, tance se nikdy nevzdám. Dokázala bych si představit budoucnost na parketu s milovanými kolem vás, ale uvidíme, co nového se nám do života zase vnese. Jedno ale vím jistě. Tanec je druh tiché mluvy. Do tance dávám všechny emoce a taneční parket je jedno z nejkrásnějších míst. Tohle jsou prkna, která znamenají svět!

Děkuju všem a hlavně své mamce, díky které tohle vše bylo, je a snad i bude.

 

We gotta, gotta carry on. 

(Článek si přečetlo celkem 620 čtenářů, 1 dnes)
 • Adéla

  To představení bylo naprosto úžasné a muselo dát velkou práci ho nacvičit! Kloubouk dolu před tvou mamkou a váma všema! Jsem moc ráda, že jsem ho mohla vidět. 🙂 😀

  • Jana Bednářová

   To nás vážně těší,že jsi tam vůbec byla:D Děkujeme!

   • Adéla

    Nemáte vůbec za co, to já děkuji za skvělý zážitek 🙂