Tom Odell v Praze

26.11.2016

V tento den navštívil britský zpěvák  Tom Odell Prahu. Na koncert jsem chtěla jít hned od prvního dne, co jsem dozvěděla o jeho návštěvě. Mohla bych říci, že to bylo vlastně na poslední chvíli. Nevěděla jsem, jak se na koncert dostat a s kým jít. Nakonec se štěstí obrátilo a já jela celá natěšená s kamarádkami na koncert Toma!

Kamkoli se jede, nikdy se to neobejde bez potíží. První, co nás potkalo bylo to, že nám ujel vlak. S kamarádkou jsme stály na špatném nástupišti, jelikož jsme byly zvyklé, že tento vlak jezdí vždy z toho samého nástupiště. Když jsme si všimly našeho vlaku na jiném nástupišti, hned jak jsme vyběhly nám ujel před očima. Další jel naštěstí za půl hodinky, ale víte odkud? Z toho nástupiště, na kterém jsme čekaly předtím špatně. Pecička!
Vlakem s námi jeli fanoušci fotbalu, takže jsme si ve vlaku neměly kde sednout a jako třešnička na dortu, v celém vlaku jste slyšeli jen FOTBAAAAL,WOHOOO,PIVOO,JEDEEEM! Jo,cesta to bylo skvělá.

Do haly pouštěli v 7 hodin večer, tak jsme měly s holkami ještě spoustu času, abychom zašly někam na jídlo. Asi půl hodiny jsme se rozmýšlely kam zajít a nakonec jsme skončily v Mekáči, jak jinak:D Před Palladiem jsme i navodily krásnou vánoční atmosféru. Tma, vůně trdelníku, jehličí, světýlka- Vánoce jsou prostě samá kouzla.
Před halou jsme byly asi v 5 hodin večer. Naštěstí tam ještě moc lidí nebylo, tak jsme už měly větší jistotu, že budeme docela vepředu. Čekání v zimě venku není zrovna 2x nejpříjemnější, ale zima ještě není to nejhorší!

Poznatky z čekání u haly

1. Místo posouvání dopředu nás posílali dozadu
2. Stál u nás krásnej Francouz, to bylo jediné #plus při čekání
3. Všude kolem létaly ve vzduchu sušenky
4. Nohy se nám málem přilepily k zemi

Ale co, pro dobrá místa se obětovat musí.
Předskokani mě až neskutečně překvapili. Jedna skupina měla pořádný rockový nářez a už v tu chvíli byla moje galerie v mobilu dost zaplněná. Když přišel sám Tom na scénu, bylo to strašně zvláštní. Nikdy jsem se ještě nedostala na koncert svého oblíbeného interpreta ze zahraničí. Vidět ho v tu chvíli, slyšet ho v tu chvíli.. je to úplně jiné.
Koncertu nemám co vytknout. Tom zářil, mluvil k nám s opravdovou upřímnou radostí a rozbalil to skvěle. Na koncertu Justina jsem nebyla, ale pokud někdo z vás byl na Odellovi i Justinovi, rozhodněte sami, z čeho máte lepší pocit. Z reakcí fanoušků se podle mě Justin Tomovi nevyrovnal, i když jsou oba úplně jiní.

Pokud chcete vidět videa a další fotky, na mém instagramu najdete více. Všichni, kteří na koncertě také byli, si ho snad  užili stejně, jako my. Mějte se, smějte se a mejte se. S úsměvem.

 

We gotta, gotta carry on.

(Článek si přečetlo celkem 345 čtenářů, 1 dnes)